Kurumsal

CALİMA WOOD & DESIGN firması 1989 yılında başlayan ve günümüze kadar uzanan süreç de Mimarlık Danışmanlık ve Ağaç işleri sektöründe deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir.

CALİMA WOOD & DESIGN firmamız iki ana konuda faaliyet göstermektedir.

Mimarlık ve inşaat: Mimari Avan ve uygulama projeleri, dekorasyon ve yenileme projeleri, belediye ruhsat projeleri üretimi yapılmaktadır.

Ahşap ve dekorasyon: Kendi konusunda kapı doğrama mutfak banyo sürgülü ve sabit dolapların yansıra her türlü deck parke ve dış cephe kaplamaları dekorasyon işlerinin temini ve üretimini yapmaktadır.

Yurtiçi ve yurt dışı piyasalara hitap eden Calima ahşap, inşaat firmalarına Toplu ve lüks konutlara, Okul inşaatlarına, Otel, hastane, banka şubeleri ve Tarihi eser yenileme işlerinde özenle seçilmiş ithal ve yerli ağaç malzemenin zamanında eksiksiz teslimiyle geçmişte olduğu gibi gelecekte de sorunlarınıza ve isteklerinize garantili çözüm üretmeyi ilke edinmiştir.

Calima ahşap sınırsız seçenek, kalite ve hizmet prensipleri ile koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefler. Eminim ki kalitemiz ve hizmetlerimiz kadar ekonomik fiyatlarımızla da sizleri memnun edeceğiz.

Sizlerle çalışmak ve projenizde çözüm ortağınız olmayı diler, çalışmalarınızda başarılar dilerim.